MAKRONKY

MAKRONKY

MAKRONKY

Malá, kulatá, sladká, plná chuti. To je naše makronka.

Sladkost, která neomrzí 🙂 

Na povrchu křupavá, uvnitř měkká a nadýchaná francouzská pochoutka, které stěží odoláte.

Jsme schopni pro vás připravit malé balení makronek (od 30 ks) až po velké objednávky na firemní akce, svatby apod. o velikosti do 1000 ks. K makronkám vám rádi zdarma zapůjčíme stojan na vytvoření oblíbené makronkové věže nebo chladí box na převoz.

Nabízíme velký výběr příchutí a barev. Makronky budou pro vaše hosty sladkým zpestřením jakékoliv akce. 

V nabídce najdete kromě makronkových věží také dárkové krabičky makronek a balení makronek pro svatebčany nebo firemní zákazníky. 

Působíme po Zlínském kraji. Makronky si můžete vyzvednout v Uherském Hradišti nebo Vám je po domluvě přivezeme.

JEN Z KVALITNÍCH SUROVIN

Pro přípravu makronek používáme pouze kvalitní suroviny. Skořápky makronek jsou z mandlové mouky. Náplň pak tvoří kvalitní čokoláda Callebaut, ovoce bez umělých přísad, smetana, máslo či ořechová pasta.

BEZ UMĚLÝCH BARVIV

Barevnost makronek zajišťujeme dvojím způsobem. Klasicky pomocí umělých potravinových barviv nebo pouze přírodní cestou. Výběr je jen na Vás.

VŽDY ČERSTVÉ MAKRONKY

Makronky dodáváme pouze na objednávku. Díky tomu Vám můžeme zajistit 100% čerstvost. Makronky Vám můžeme dokonce doručit chlazenou přepravou a tím čerstvost ještě prodloužit.

PŘÍCHUTĚ

NOVÉ PŘÍCHUTĚ I OBLÍBENÉ STÁLICE

Jsme hrdí na to, že všechny naše náplně si sami vyrábíme z čerstvých surovin a jsme si jisti, že ten rozdíl poznáte a oceníte. Nepoužíváme umělá aromata ani žádné konzervační látky. Velikost makronek je přibližně 4 cm.

Dokážeme se přizpůsobit potravinové intoleranci – většina našich makronek je *bez lepku a máme také několik bezmléčných variant.

Nabízíme dva druhy základů pro náplně. Čokoládovou ganache a Swiss Meringue Buttercream.

*makronky přirozeně lepek neobsahují, nejedná se však o bezlepkovou výrobu

Jaké příchutě můžete aktuálně objednávat?

Jaké příchutě můžete aktuálně objednávat?

Čokoláda

Klasika, která neomrzí. Min. 54% kakaa

Lotuska

Karamelová sušenka v krémovém provedení *

Čokomalina

Kombinace čokolády
a malinového pyré

Oreo

Kakao a mléko, kdo by neodolal *

Slaný karamel

Karamelová bomba se špetkou mořské soli *

Ruby & limeta

Růžová čokoláda s limetkou. Kyselá, přesto sladká.

Jahoda

Jemně nakyslá, ale přesto slaďoučká *

Citrón

Jemný citrónový krém doplněný bílou čokoládou *

Malina

Pikantní chuť malin s jemnou čokoládou *

Pistácie

Luxusní 100% oříšková pasta s jemnou bílou čokoládou *

Máte zájem o jinou příchuť? Napište nám! 

*náplň lze připravit i ze Swiss Meringue buttercream

Máte zájem o jinou příchuť? Napište nám! 

*náplň lze připravit i ze Swiss Meringue buttercream

BARVY

Jde to i zdravě?

Jasně že jo! Mnozí jistě vědí, že pro získaní krásné syté barvy makronek bude třeba je „obohatit“ o umělé barvivo. Ne všichni však vědí, že umělá barviva nejsou pro naše zdraví to pravé ořechové….

Přicházíme tak i s variantou makronek, které jsou barveny pouze přírodně. Můžete tak mlsat o něco zdravěji 🙂

Není to ale jediná výhoda přírodního barvení … Pro barvení používáme sušené ovoce, zelené/modré řasy a zeleninu, které dodají makronkám nezaměnitelnou chuť a vůni.

I když je cena přírodně barvených makronek o něco vyšší, vyplatí se, jak na chuti, tak na intenzivní až omamné vůni např. po malinách, jahodách nebo borůvkách.

Navíc neobsahují žádná zbytečná ÉČKA, která negativně působí na vaše zdraví a pozornost dětí.

V nabídce máme obě varianty. Výběr je tak jen na vás …

Všechny naše makronky jsou ručně vyráběné na zakázku. Není tak pro nás problém barevně sladit makronkovou věž se stylem vaší ostatní výzdoby.

Abychom byli féroví, musíme zmínit i jediné negativum, a to je barevná škála a sytost barev u „přírodních“ makronek. Makronky jsou MNOHEM světlejší. Jde spíše o nádech pastelových barev. Pokud však kombinujete v balení nebo makronkové věži pouze přírodně barevné makronky, nemusíte se bát, že by se vám vzhled nezamlouval. Skvěle spolu ladí. U kombinace umělého a přírodního barviva už patrný rozdíl bude, ale ani to není vždy na škodu. 🙂

SORTIMENT

Makronky 3x jinak

Potřebujete obdarovat blízkého? Pak je pro vás vhodná dárková krabička makronek.

 Potřebuje aby makronky zdobili váš stůl na oslavě narozenin, firemní akci nebo svatební hostině? Pak je jasnou volbou makronková věž.

 Potřebujte sladké dárečky pro svatebčany nebo dárek pro zákazníky? Nechte si zabalit 1 až 3 ks makronek do malých dárkových obalů.

Previous slide
Next slide

Makronky 3x jinak

Potřebujete obdarovat blízkého? Pak je pro vás vhodná dárková krabička makronek. 

Potřebujete aby makronky zdobily váš stůl na oslavě narozenin, firemní akci nebo svatební hostině? Pak je jasnou volbou makronková věž.

 Potřebujete sladké dárečky pro svatebčany nebo dárek pro zákazníky ? Nechte si zabalit 1 až 3 ks makronek do malých dárkových obalů.

Previous slide
Next slide

CENÍK

 
 
Makronka
Cena za ksMnožstevní sleva
Umělá / Přírodní barvanad 100 ksnad 200 ks
30 Kč / 34 Kč28 Kč / 32 Kč26 Kč / 30 Kč
Krabička s okénkem na 6 ks15 Kč
Krabička s okénkem na 12 ks20 Kč
Plastový box na 36 ks50 Kč
Krabička s okénkem na 25,36 nebo 60 ks20 Kč
Dortová krabice20  Kč
Dárkové balení (celofán)3 Kč

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Pro jakoukoli z variant makronkové věže můžete volit až ze 3 barev a 3 příchutí.

Bohužel z přepravních důvodů to není možné. Makronky jsou velice křehká sladkost, která by z věže při větším náklonu při přepravě vypadla a navíc je makronková věž poměrně velká na to, aby byla přemístěna v celku. Makronky by měly být na věž instalovány až těsně před akcí a do té doby by měly odpočívat ideálně v lednici, což i díky rozměrům věže není vždy možné. Makronky umisťujeme do ochranných obalů po 32ks tak, aby nedošlo k jejich poškození.

Makronky od nás dostanete vždy vychlazené. Je tedy na vás zda v horkých dnech nezvolíte pro převoz termo tašku či termo box. Určitě to doporučujeme. Čokoládové i máslové krémy v horku rychle povolují.

Makronky doporučujeme skladovat v suchu a chladu. Lednice nebo chladící box je ideální variantou.

Plastová věž, kterou zapůjčujeme k makronkám ZDARMA je složena za 2 minuty. Déle však trvá umístit makronky do jednotlivých pater a zároveň dodržovat barevné rozmístění makronek tak, aby věž vypadala hezky. Doporučujeme tak alespoň 10 až 20 min. na instalaci. Záleží však od vaší šikovnosti a velikosti věže. Pro jistotu vždy přibalíme několik makronek navíc. Občas se z nepozornosti může stát že vám nějaká upadne, či ji více zmačknete v prstech a ona praskne. Máte tak v záloze další kusy. Pokud je nevyužijete hned, můžete je později do vyjedené věže doplnit.

Pokud se bojíte, že by se vám nepodařilo poskládat makronky na věž hezky nebo na to nebudete mít čas, máme řešení! Vychlazené makronky vám přivezeme, věž složíme a makronky na ni úhledně a precizně naskládáme. Cena za tuto službu je 500 Kč + 5 Kč/km na vaši adresu. Budete tak mít jistotu, že makronková věž bude včas zdobit váš slavnostní stůl.

Stojan na makronky je třeba vrátit do 2 pracovních dnů. Není třeba ji nějak extra čistit. Věž je poměrně choulostivá na poškrábání a tak si ji raději umyjeme sami.

Ano, dokonce to doporučujeme pokud chcete mít věž v průběhu akce déle krásnou a plnou alespoň z přední strany. Zároveň jsou makronky vychlazenější a čerstvější. Doporučujeme tak volit např. střední nebo malou věž a makronky průběžně doplňovat. Obzvlášť v horkých letních dnech.

POPTÁVKA

Objednávky přijímáme alespoň 7 DNÍ PŘEDEM.

Vyplňte prosím formulář níže. Na základě vašich představ vám poté zašleme nezávaznou cenovou nabídku a další informace. 

Pokud se potřebujete nejprve poradit zavolejte nám na +420 792 474 063.

Poptávkový formulář

nabízíme také

SVATEBNÍ DORTY

Moderní dorty všech chutí. Svatební dorty i dorty na oslavu vyrábíme z kvalitních surovin, žádné náhražky či polotovary. Na zakázku vyrobíme dorty různých velikostí. Specializujeme se na dorty nepotahované.

Obraťte se na nás s důvěrou. 

FRGÁLE

Krásně nadýchané těsto pečené dozlatava s pořádnou dávkou náplně. To jsou naše frgály. Frgály jsou bohatě sypané drobenkou a polité voňavým máslem se špetkou rumu. Variant v naší nabídce je hned několik. Velmi oblíbené jsou frgály s hruškovými povidly nebo mákem. Na své si ale přijde každý. Spoustu zákazníků nedá dopustit ani na tvarohové frgále nebo se švestkovými povidly.